Ponuka práce
Prebiehajúce akcie
Kontaktné údaje
Durtex s.r.o.
Štiavňička 212/53
976 81 Podbrezová

tel./fax:
+421 48 617 1139
mobil:
0903 217 424, 0903 280 550

Charakteristiky doplnkov

Kovanie

kovanie Aby sme mohli byť v čase vždy vpred o rozhodujúci krok, využívame veľký potenciál firiem s tradíciou: rodinného podniku SIEGENIA FRANK KG, firmy AUBI Baubeschläge Gmbh a rodinného podniku KFV. Tento solídny fundament - v spojení so silnou orientáciou na budúcnosť a s istým zmyslom pre potreby našich zákazníkov - nám umožňuje úspešne prijať výzvy trhu, na ktorom je stále komplikovanejšie sa presadiť. Prvotriedne výrobky samotné nám nestačia: so Solution Inside - komplexnými riešeniami pre našich zákazníkov na najvyššej vývojovej úrovni - udávame tón v prítomnosti ako aj do budúcnosti na trhu s vysokými nárokmi na kvalitu s výnimočnou inovatívnou silou.

SIEGENIA FRANK KG
Už pred spojením s Firmou AUBI Beschläge Gmbh v roku 2003 patrila firma SIEGENIA FRANK KG k európskym lídrom na trhu s okenným kovaním a modernou vetracou technikou. pod spoločnou vlajkou SIEGENIA-AUBI KG sa firmy spoliehajú na využitie synergického efektu.

AUBI
V roku 1873 začal August Bilstein s výrobou okenného kovania pod značkou AUBI. Vďaka strategickej spolupráci s vybranými veľkoobchodnými zákazníkmi si firma zabespečilapevnú pozíciu vo vývoji špecifických systémových riešení pre zákazníkov.

KFV
Firma KFV, založená v roku 1868 Karolom Flietherom, patrí k vedúcim výrobcom dverových zámkov v Európe. Dobré meno nielen doma, ale aj v zahraničí si firma získala vďaka vysokej kvalite výrobkov, rozmanitým inováciam a širokému trhovo orientovanému sortimentu. Kúpou firmy KFV roku 2006 vzniká skupina SIEGENIA-AUBI. Prevzatím firmy FCV na výrobu cylindrických vložiek firmou KFV v roku 2008 sa stáva skupina SIEGENIA-AUBI najväčším svetovým výrobcom okennej a dverovej techniky. Vďaka spojenému potenciálu firiem disponuje rozsiahlym technickým know-how a 140 ročnými skúsenosťami o čom sa taktiež mohli presvedčiť spokojný slovenský zákazníci počas 10 ročného pôsobenia na slovenskom trhu.

Parapetné dosky

parapety Parapetné dosky sú pokladané za doplnok k novému oknu no sú jeho neoddeliteľnou súčasťou.
 
Parapetné dosky nám dodáva spoločnosť VAŠA Nováky, ktorá ja jedným s najväčších dodávateľov parapiet na domácom trhu.
 
Značka VAŠA je zárukou najvyššej kvality či už exteriérových hliníkových parapiet a lebo interiérových plastových parapiet.
 
Všetky parapetné dosky sa dodávajú nielen v štandartnej bielej farbe ale aj vo farebných vyhotoveniach či imitáciách dreva aby tvorili celok s dodaným oknom.
 
Cena parapetnej dosky sa odvíja od jej šírky.

Zatieňovacia technika

V dnešnej modernej dobe sú žalúzie vhodným doplnkom nového okna. Veľké množstvo nami ponúkaných typov dozaista uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

  Hliníkové žalúzie horizontálne ISSO ovládané pomocou retiazky, alebo pomocou tyčky a šnúrky sú štandartne dodávané z vrchnou prekrývacou lištou v mnohých farebných vyhotoveniach.
  Vertikálne žalúzie nielenže majú rôznu škálu farieb no aj množstvo hrúbok a štruktúr použitých látok.
  Interiérové látkové rolety sú najnovším hitom moderných domácností. Taktiež sa vyrábajú v mnohých farebných vyhotoveniach.
  Vonkajšie plastové alebo hliníkové rolety bližšie netreba predstavovať. Na Slovensku sa používajú viac ako 12 rokov
  Siete proti hmyzu dodávame pevné alebo zvinovacie v rôzných farbách.

doplnky   doplnky   doplnky   doplnky   doplnky   doplnky   doplnky  


© Durtex 2008, vyrobilo : PC ART