Ponuka práce
Prebiehajúce akcie
Kontaktné údaje
Durtex s.r.o.
Štiavňička 212/53
976 81 Podbrezová

tel./fax:
+421 48 617 1139
mobil:
0903 217 424, 0903 280 550

Dverné výplne

Pre zobrazenie dverných výplní kliknite na konkrétnu modelovú radu.

idesign.jpg

ELITE – hliníkové výplne s hrúbkou steny 3 mm tvoria dizajnérsky aj kvalitatívny vrchol medzi výplňami dostupnými na slovenskom a českom trhu. Vysoká kvalita a majstrovské spracovanie, možnosť prekrytia krídla vchodových dverí ako aj decentné dizajnérske doplnky ako nerezové alebo sklené madlá, okopové prahy, rozety na zámok urobia z Vašich dverí majstrovské dielo.Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

FUTURE – luxusná modelová rada z vysoko odolného materiálu HPL, s obojstranným nerezovým alebo PVC rámikom. Široký výber ručne vyrábaných vitrážnych, fazetových a ornamentných skiel zaručuje pre Vaše dvere nenapodobiteľný a jedinečný dizajn. Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

EXCLUSIVE – ťažké rustikálne tvary s masívnymi bordúrami, prekrásnymi vitrážami alebo kovanými mrežami pred sklom. Dodávané štandardne s izolačným trojsklom a bezpečnostnou výstuhou od hrúbky 24 mm.Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

VIZUAL – kombinácia bieleho plastu s drevoimitáciou v HPL, je zaujímavým riešením, ktorý oživí každé dvere . Modely z tejto série je možné kombinovať s fazetovým sklom alebo pieskovanými motívmi. Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

CLASSIC – klasické a nadčasové modely s masívnymi bordúrami, ktoré je možné kombinovať s množstvom vitráží, zapekaných skiel, mriežok. Pre vybrané modely je k dispozícii obľúbené tečúce sklo, ktoré zaručí nenapodobiteľný dizajn Vašich dverí. Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

MODERNA – plastové dverné výplne z tejto modelovej rady spájajú v sebe moderný dizajn s bordúrami okolo skiel a veľmi výhodnú cenu. Všetky modely je možné kombinovať s množstvom vitráží a zapekaných skiel. Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

PREMIUM – „bezpečnostná séria“ plastové výplne s nápaditým a nenapodobiteľným tvarom, s jemnými bordúrami lemujúcimi celú výplň, štandardne osadené s izolačným trojsklom od hrúbky 24 mm a bezpečnostnou výstuhou. Vonkajšie a vnútorné sklo je bezpečnostné, stredné sklo môže byť ornamentné sklo, alebo pieskované sklo osadené čírymi fazetami. Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

ELEGANCE – jednoduché, moderné a elegantné tvary s veľmi jemnými bordúrami okolo skiel. Výplne je možné kombinovať s množstvom vitráží, faziet, zapekaných skiel a pieskovaných dekorov. Sklo je možné olemovať plastovými rámčekmi v plastových farbách alebo s nerezovým rámčekom. Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

STANDARD PLUS – túto modelovú radu charakterizuje minimalizmus a moderný dizajn za prekvapivo výhodnú cenu. Materiál je pri bielom prevedení PVC, pri jednostrannej alebo obojstrannej laminácii je to HPL – lisovaná živica. Modely zo série STANDARD plus je možné kombinovať s jednostranným alebo obojstranným rámčekom v imitácii nerezu.

STANDARD – plastové výplne v bielej farbe s masívnymi bordúrami. Túto sériu charakterizuje jednoduchý klasický tvar a mimoriadne výhodná cena.
© Durtex 2008, vyrobilo : PC ART